Tworzenie stron internetowych

Jedną z naszych specjalności jest projektowanie i budowa stron internetowych.

Tworzymy je w oparciu przyjazny dla Google system WordPress. Troszczymy się o niepowtarzalną grafikę, przejrzysty i funkcjonalny układ treści, a także o Twój komfort. Dzięki wyposażeniu serwisu WWW w system zarządzania treścią (CMS) ułatwiamy Ci zarówno aktualizację i modyfikację, jak i rozbudowę strony lub też wszystkie te czynności wykonamy sami.

Co więcej – każdą ze stron czynimy responsywną, to znaczy umożliwiamy dopasowanie układu strony do dowolnego rozmiaru okna przeglądarki. Dzięki czemu gotowe witryny poprawnie wyświetlają się zarówno na ekranach komputerów, jak i na smartfonach lub tabletach. Klient nie musi już myśleć o tworzeniu mobilnej wersji strony albo dodatkowej aplikacji na telefony. Zapewniamy w zależności od potrzeb domenę , hosting oraz firmowy mail.

Jeżeli nie masz własnych zdjęć też nie stanowi to problemu – wykonamy nowe. Na realizację serwisu potrzebujemy kilkunastu dni. Gotowa strona zostanie przygotowana pod pozycjonowanie – od chwili jej uruchomienia zaczniemy walkę o wysoką pozycję w Google.